BİZ KİMİZ ?

Microcarton markası olarak, Turker Ofset Ltd’in sahip olduğu 20 yıllık matbaacılık ve ambalaj hizmeti deneyimini, teknolojisini ve kalitesini temsil etmekteyiz.

Denizli’deki üretim tesisimiz ve İstanbul ofisimiz ile birlikte, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize ofset baskılı karton ambalaj, kutu, ve ofset baskılı mikrodalga sıvama kutu hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz, ofset baskılı karton ambalaj hizmetini deneyimli ve yetenekli ekibimizle tek çatı altında müşterilerimize sunabilmek, matbaacılık sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek kalite ve zaman odaklı çalışmaktır.

Vizyonumuz, her türlü projede temel amacımız yaratıcılığı, yeniliği ve kaliteyi harmanlayarak müşterilerimize en verimli çözümü sunmaktır.

NELER YAPIYORUZ ?

İşlerimiz


 • Ambalaj Tasarım

  Bir ürünün rakiplerine göre daha çok tercih edilmesi, ürünün müşterisi ile kurduğu iletişime bağlıdır. En iyi iletişim, en etkileyici ambalaj tasarımı ile sağlanır. Tasarlanan ambalajın istenen etkiyi yaratması ürün ile ambalajının tutarlılığına, renklerin ve görsellerin kompozisyonuna bağlıdır. Grafik tasarım ekibimiz müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde çözüm getirebilecek ve ürünü en iyi anlatacak ambalajı tasarlayacak bilgi birikimine ve yaratıcılığa sahiptir.

  Kapsamlı projelerde müşterilerimizin talebine yönelik, kendi alanında uzman ve deneyimli reklam ajansları ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

 • Ofset Baskılı Karton Kutu / Ofset Baskılı Oluklu Sıvamalı Kutu

  Ofset Baskılı Ambalaj alanındaki deneyim ve hizmet kalitemiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktan fazlasını gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

  Perakende sektöründe yoğun bir şekilde talep gören ofset baskılı karton kutularını, en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde üretebilmek için teknolojimizi ve alt yapımızı planlı bir şekilde devamlı güncelliyoruz.

  Hizmet verdiğimiz sektörler ağırlıklı olarak Tekstil, Gıda ve Tarım, Ev ve Tüketici Elektroniği, Medikal ve Madencilik sektörleridir.


NASIL YAPIYORUZ ?


 • Baskı Sonrası

  E / B Dalga Öndüle Üretim
  E / B Dalga + Karton Laminasyon
  Bobst Kesim / Pedal Kesim
  4-6 Nokta Kutu yapıştırma
  UV Lak / Sim Lak / Dispersiyon Lak
  Varak / Yaldız / Gofraj

 • Baskı / Tabaka Ofset

  100 x 140 4 Renk
  70 x 100 4 Renk
  50 x 70 5 Renk
  50 x 70 2 Renk

   

   

   

   

   

 • Baskı Öncesi

  Grafik Tasarım
  Ambalaj Tasarım
  Prototip Hazırlık
  CTP


NEREDEYİZ ?İletişim Formu